Specificaties
| Artikelnummer | 3375 |
| Gewicht in gram | 151 |
| Kleur | Zwart |
| Merk | GO SOLID! |
| Type aansluiting | Merkspecifiek |
| Verpakking | Doosje |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Stroomadapter |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
| EAN | 8721081225312 |
| Gebruiksaanwijzing | Online PDF |
| Geschikt voor merk | Universeel |
| Geschikt voor model | DA-24B12-FAB |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Output Ampere | 2 A |
| Output Voltage | 12 V |
Reviews
Laat als eerste een review achter!

