Beschrijving
De GO SOLID! adapter 27V geschikt voor Rowenta X-Pert 360 RH6921 Steelstofzuiger
- Slank en licht
- Extra lang snoer
- 27V uitgang
- Slimme beveiliging
- 1 jaar garantie
Geschikt voor:
- Rowenta X-Pert 3.60 RH6921 Snoerloze steelstofzuiger
- Rowenta X-Pert 3.60 RH6973 Snoerloze steelstofzuiger
- Rowenta X-Pert 3.60 RH7233 Snoerloze steelstofzuiger
Specificaties
| Artikelnummer | 3403 |
| EAN | 8721081225626 |
| Gebruiksaanwijzing | Online PDF |
| Geschikt voor merk | Rowenta |
| Gewicht in gram | 78 |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Inhoud | 1x GO SOLID! adapter |
| Kleur | Zwart |
| Merk | GO SOLID! |
| Output Ampere | 0.5 A |
| Output Voltage | 27 V |
| Geschikt voor Model: | Rowenta X-Pert 360 RH6921 Steelstofzuiger |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
Reviews
Laat als eerste een review achter!

