Beschrijving
Deze GO SOLID! adapter geschikt voor model ZBHWX-A290020-A, HXY-270V2220A, KDDY008B DC plug is de perfecte adapter om jouw adapter weer aan de praat te krijgen. De GO SOLID! adapter heeft exact dezelfde specificaties als de originele adapter. De adapter is slank en licht van gewicht maar kan zeker tegen een stootje.
De GO SOLID! adapter geschikt voor model ZBHWX-A290020-A, HXY-270V2220A, KDDY008B DC plug
beschikt over de volgende kenmerken
- Slank en licht
- Uitgang: 29V 2A
- Extra lang snoer
- 1 jaar garantie
Extra lange kabel
De adapter wordt geleverd inclusief de voedingskabel, zodat je voldoende bewegingsvrijheid hebt om jouw adapter eenvoudig van stroom te voorzien.
Smart protection system
De GO SOLID! adapter geschikt voor model ZBHWX-A290020-A, HXY-270V2220A, KDDY008B DC plug is voorzien van meerdere slimme beveiligingen welke ervoor zorgen dat jouw apparaat altijd goed beschermd is. Het gebruik van jouw model ZBHWX-A290020-A, HXY-270V2220A gaat hiermee dus ontzettend veilig, wat deze adapter tot een betrouwbare keuze maakt. GO SOLID! levert deze adapter dan ook met 1 jaar garantie.
Geschikt voor:
-
ZBHWX-A290020-A, HXY-270V2220A adapter
Specificaties
| Artikelnummer | 3351 |
| Aansluiting | Merkspecifiek |
| EAN | 8721081225107 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruiksaanwijzing | Online PDF |
| Geschikt voor merk | Merkspecifiek |
| Gewicht in gram | 250 |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Lengte Kabel CM | 200 |
| Merk | GO SOLID! |
| Output Ampere | 2 A |
| Output Voltage | 29 V |
| Geschikt voor model | ZBHWX-A290020-A, HXY-270V2220A, KDDY008B |
| Inhoud | 1 x Stroomadapter |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
Reviews
Laat als eerste een review achter!

