Beschrijving
Laad jouw apparaat geschikt voor model XVE083-4200200 weer moeiteloos op met een nieuwe GO SOLID! adapter. Is de lader van je apparaat geschikt voor model XVE083-4200200 versleten, gesneuveld op vakantie of ben je hem misschien verloren? Dan is deze GO SOLID! adapter geschikt voor model XVE083-4200200 een uitstekende vervanger voor jouw originele adapter. De adapter is van vergelijkbare kwaliteit als de originele adapter, zodat je jouw apparaat veilig en snel kunt opladen, elke keer weer! Dankzij de 42V output is deze adapter perfect afgestemd op jouw apparaat.
De GO SOLID! adapter geschikt voor model XVE083-4200200 beschikt over de volgende kenmerken:
- Output: 42V
- Capaciteit: 2A
- Kleur: Zwart
Specificaties
Deze GO SOLID! adapter geschikt voor model XVE083-4200200 is speciaal ontworpen voor optimale prestaties en veilig opladen. Dankzij de output van 42 Volt en een capaciteit van [amperes] Ampere laad je jouw apparaat stabiel en efficiënt op.
Design
De adapter is specifiek ontworpen zodat jij jezelf met de adapter makkelijk kan verplaatsen. Zo kun je deze gemakkelijk meenemen naar school, op reis of naar je werk. Het compacte ontwerp en de zwarte afwerking zorgen voor een praktische en moderne uitstraling.
Smart protection system
De GO SOLID! adapter geschikt voor model XVE083-4200200 is voorzien van meerdere slimme beveiligingen welke ervoor zorgen dat jouw apparaat altijd goed beschermd is. Jouw apparaat opladen gaat hiermee dus ontzettend snel & veilig.
Geschikt voor:
- Universeel XVE083-4200200 apparaat
Specificaties
| Artikelnummer | 2401 |
| Kleur | Zwart |
| Merk | GO SOLID! |
| EAN | 8721081215306 |
| Gebruiksaanwijzing | Online PDF |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Output Ampere | 2 A |
| Output Voltage | 42V |
| Aansluiting | Merkspecifiek |
| Afmeting | 2.5M |
| Geschikt voor merk | Universeel |
| Geschikt voor model | XVE083-4200200 |
| Gewicht in gram | 400 |
| Lengte Kabel CM | 250 |
| Verpakking | Doosje |
| Garantie | 1 Jaar |
| Geschikt voor | model XVE083-4200200 |
| Inhoud | 1 x Stroomadapter |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
Reviews
Laat als eerste een review achter!

