Beschrijving
Voorzie jouw apparaat geschikt voor Peppa Pig Karaoke CD player weer moeiteloos van stroom met een nieuwe adapter. Is de lader van jouw apparaat geschikt voor Peppa Pig Karaoke CD player versleten of ben je hem misschien verloren? Dan is deze GO SOLID! Power Adapter geschikt voor Peppa Pig Karaoke CD player een uitstekende vervanger voor jouw originele power adapter. De adapter is van vergelijkbare kwaliteit als de originele adapter zodat je jouw apparaat veilig en snel van stroom kunt voorzien, elke keer weer!
Specificaties
Deze GO SOLID! oplader geschikt voor Peppa Pig Karaoke CD player beschikt over de volgende kenmerken:
- Output: 6 Volt
- Capaciteit: 2 Ampere
- Kleur: Zwart
Naast de bovenstaande eigenschappen krijg je bij aankoop van deze oplader ook 1 jaar garantie. Verder ontvang je de oplader met goede zorg bij je thuis.
Smart protection system
De GO SOLID! oplader geschikt voor Peppa Pig Karaoke CD player is voorzien van meerdere slimme beveiligingen welke ervoor zorgen dat jouw apparaat altijd goed beschermd is. Jouw apparaat opladen gaat hiermee dus ontzettend snel & veilig. GO SOLID! levert deze lader dan ook met 1 jaar garantie.
Specificaties
| Artikelnummer | 1050 |
| Gewicht in gram | 100 |
| Kleur | Zwart |
| Merk | GO SOLID! |
| Type aansluiting | Merkspecifiek |
| Verpakking | Plastic |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Stroomadapter |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
| EAN | 8721081201903 |
| Gebruiksaanwijzing | Online PDF |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Output Voltage | 6 V |
| Output Ampere | 2 A |
| Geschikt voor model | Peppa Pig Karaoke CD player |
| Geschikt voor merk | Merkspecifiek |
Reviews
Laat als eerste een review achter!

