Specificaties
| Artikelnummer | 3383 |
| EAN | 8721081225428 |
| Gebruiksaanwijzing | Online PDF |
| Geschikt voor merk | PetPivot |
| Gewicht in gram | 122 |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Kleur | Zwart |
| Lengte Kabel CM | 100 |
| Merk | GO SOLID! |
| Output Ampere | 1.5A |
| Output Voltage | 12 V |
| Geschikt voor model | PetPivot Autoscooper 11 Automatische Kattenbak |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
Reviews
Laat als eerste een review achter!

