Beschrijving
Deze GO SOLID! oplader geschikt voor Severin HV 7146 is de perfecte oplader om jouw handstofzuiger weer aan de praat te krijgen. De GO SOLID! oplader heeft exact dezelfde specificaties als de originele oplader. De oplader is slank en licht van gewicht maar kan zeker tegen een stootje.
De GO SOLID! oplader geschikt voor Severin HV 7146 beschikt over de volgende kenmerken
- Slank en licht
- Extra lang snoer
- Slimme beveiliging
- 1 jaar garantie
Extra lange kabel
De oplader wordt geleverd inclusief de voedingskabel, zodat je voldoende bewegingsvrijheid hebt om jouw handstofzuiger eenvoudig op te laden.
Smart protection system
De GO SOLID! oplader geschikt voor Severin HV 7146 is voorzien van meerdere slimme beveiligingen welke ervoor zorgen dat jouw apparaat altijd goed beschermd is. Het gebruik van jouw Severin HV 7146 gaat hiermee dus ontzettend veilig, wat deze oplader tot een betrouwbare keuze maakt. GO SOLID! levert deze oplader dan ook met 1 jaar garantie.
Geschikt voor:
- Severin HV 7146 handstofzuiger
Specificaties
| Artikelnummer | 2031 |
| Aansluiting | Merkspecifiek |
| EAN | 8721081211780 |
| Gebruiksaanwijzing | Online PDF |
| Geschikt voor merk | Severin |
| Gewicht in gram | 200 |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Inhoud | 1x Stroomadapter |
| Kleur | Zwart |
| Merk | GO SOLID! |
| Output Ampere | 0.5 A |
| Output Voltage | 22.5 V |
| Geschikt voor Model: | Severin HV 7146 |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
Reviews
Laat als eerste een review achter!
