Specificaties
| Artikelnummer | 3349 |
| Aansluiting | Merkspecifiek |
| EAN | 8721081225084 |
| Gebruiksaanwijzing | Online PDF |
| Geschikt voor merk | Denver |
| Gewicht in gram | 55 |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Kleur | Wit |
| Lengte Kabel CM | 150 |
| Merk | GO SOLID! |
| Output Ampere | 1 A |
| Output Voltage | 5 V |
| Partnummer | RSF-DY080-0502000EU |
| Geschikt voor: | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
Reviews
Laat als eerste een review achter!
