Beschrijving
Laad jouw dartbord weer moeiteloos op met een nieuwe adapter. Is de lader van je dartbord versleten, of ben je hem misschien verloren? Dan is deze Power Adapter voor de CB-25, CB-50 of CB-90 dartbord een uitstekende vervanger voor jouw originele power adapter. De adapter is van vergelijkbare kwaliteit als de originele adapter zodat je jouw apparaat veilig en snel kunt opladen, elke keer weer!
De GO SOLID! Oplader beschikt over de volgende kenmerken
- Slank en licht
- Slimme beveiliging
- Te gebruiken met zowel geschikt voor Karella CB-25, CB-50, CB-90 dartbord
- 2 jaar garantie
Smart protection system
De GO SOLID! lader is voorzien van meerdere slimme beveiligingen welke ervoor zorgen dat jouw apparaat altijd goed beschermd is. Jouw apparaat opladen gaat hiermee dus ontzettend snel & veilig. GO SOLID! levert deze lader dan ook met 1 jaar garantie.
GO SOLID!
GO SOLID is een nieuw, maar inmiddels erkend oplader merk uit Nederland. GO SOLID heeft de productie in eigen beheer waardoor zij de kwaliteit, die klanten verwachten bij een oplader, kunnen waarborgen. Dit heeft inmiddels al geresulteerd in meer dan 50.000 tevreden gebruikers in Nederland.
Specificaties
| Artikelnummer | 1251 |
| Gewicht in gram | 100 |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Karella |
| EAN | 8721081204355 |
| Gebruiksaanwijzing | Online PDF |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Aansluiting | Merkspecifiek |
| Garantie | 1 Jaar |
| Geschikt voor merk | Merkspecifiek |
| Lengte Kabel CM | 1.5 M |
| Output Ampere | 2 A |
| Output Voltage | 5 V |
| Geschikt voor model | Karella CB-25, CB-50 en CB-90 |
| Inhoud | 1 x Stroomadapter |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
Reviews
Laat als eerste een review achter!

