Beschrijving
Laad jouw steelstofzuiger geschikt voor Rowenta X-Nano RH1128 of Rowenta X-Nano RH1129 weer moeiteloos op met een nieuwe GO SOLID! oplader. Is de originele oplader van je Rowenta X-Nano steelstofzuiger versleten, beschadigd of kwijtgeraakt? Dan is deze GO SOLID! oplader geschikt voor Rowenta X-Nano RH1128 en RH1129 een uitstekende vervanger. Met een stabiele stroomvoorziening zorg je ervoor dat je stofzuiger altijd klaar is voor gebruik.
De GO SOLID! oplader geschikt voor Rowenta X-Nano RH1128, Rowenta X-Nano RH1129 steelstofzuiger beschikt over de volgende kenmerken:
- Kleur: Zwart
Specificaties
Deze GO SOLID! oplader geschikt voor Rowenta X-Nano RH1128 en RH1129 steelstofzuiger is speciaal ontworpen voor betrouwbare prestaties en veilig opladen. De oplader levert een stabiele en efficiënte stroomvoorziening zodat je direct weer verder kunt met schoonmaken.
Design
Het compacte formaat en de zwarte afwerking maken deze oplader praktisch voor dagelijks gebruik. Je neemt hem eenvoudig mee of gebruikt hem bij verschillende schoonmaaktaken door het huis. De oplader sluit goed aan op jouw Rowenta accessoires.
Smart protection system
De GO SOLID! oplader geschikt voor Rowenta X-Nano RH1128 en RH1129 is voorzien van slimme beveiligingen tegen overspanning, kortsluiting en overbelasting. Hierdoor blijft je steelstofzuiger tijdens het opladen altijd goed beschermd.
Geschikt voor:
- Rowenta X-Nano RH1128 steelstofzuiger
- Rowenta X-Nano RH1129 steelstofzuiger
Specificaties
| Artikelnummer | 3348 |
| EAN | 8721081225060 |
| Gebruiksaanwijzing | Online PDF |
| Geschikt voor merk | Rowenta |
| Gewicht in gram | 151 |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Inhoud | 1x stroomadapter |
| Kleur | Zwart |
| Merk | GO SOLID! |
| Output Ampere | 0.7 A |
| Output Voltage | 21 V |
| Geschikt voor Model: | Rowenta X-Nano RH1128 steelstofzuiger, Rowenta X-Nano RH1129 steelstofzuiger |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
Reviews
Laat als eerste een review achter!

