Beschrijving
Deze GO SOLID! Oplader geschikt voor Samsung Jet steelstofzuiger VS7000, VS20T7536T5, A3026-RPN is de perfecte oplader om jouw draadloze stofzuiger veilig en betrouwbaar op te laden. De GO SOLID! oplader heeft exact dezelfde specificaties als de originele Samsung-oplader. Hij is stevig, compact en ideaal voor dagelijks gebruik thuis.
De GO SOLID! Oplader geschikt voor Samsung Jet steelstofzuiger VS7000, VS20T7536T5, A3026-RPN beschikt over de volgende kenmerken
- Compact en duurzaam ontwerp
- Extra lang snoer
- Stabiele laadspanning zonder ruis
- 1 jaar garantie
Snel en veilig opladen
Met deze oplader laad je jouw Samsung Jet steelstofzuiger VS7000, VS20T7536T5, A3026-RPN veilig en efficiënt op, zodat je steeds klaar bent voor gebruik zonder onderbrekingen.
Smart protection system
De GO SOLID! Oplader voor de Samsung Jet steelstofzuiger VS7000, VS20T7536T5, A3026-RPN is voorzien van meerdere slimme beveiligingen tegen overspanning, kortsluiting en oververhitting. Zo is je stofzuiger altijd optimaal beschermd tijdens het laden. GO SOLID! levert deze oplader met 1 jaar garantie.
Geschikt voor:
- Samsung Jet steelstofzuiger VS7000, VS20T7536T5, A3026-RPN steelstofzuiger
Specificaties
| Artikelnummer | 3256 |
| EAN | 8721081224056 |
| Gebruiksaanwijzing | Online PDF |
| Geschikt voor merk | Samsung |
| Gewicht in gram | 77 |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Inhoud | 1x voedingsadapter |
| Kleur | Zwart |
| Merk | GO SOLID! |
| Output Ampere | 0.5 A |
| Output Voltage | 25.85 V |
| Geschikt voor Model: | Samsung Jet 75+ 75 70 60 Series accustofzuiger |
| Veiligheidskenmerken | Hoge efficiëntie en betrouwbaarheid, Automatische uitschakeling bij overbelasting, Automatische thermische uitschakeling, Kortsluiting en overspanningsbeveiliging, Ruisarm |
Reviews
Laat als eerste een review achter!

